קצת עליי

הייייי לך, נעים מאוווד להכיר 
אני הילה, היוצרת של  🎀 LaLa Land 🎀.
מאז ומתמיד יצירה היתה חלק ממני, אבל בתור תלמידה מצטיינת הלכתי במסלול כתוב מראש ולמדתי הנדסת חשמל, משם התגלגלתי לתכנות ואני מפתחת תוכנה כבר מעל 12 שנים.
לפני כמעט 9 שנים, נולד בני הבכור שחר. רציתי לתעד את רגעי הקסם שלו, וכך נולד הרעיון לערכות הצילום שלי. במהלך חופשת הלידה של בתי דניאל, גיליתי את אהבתי לרקמה בזכות עינת ספקטור. ובחל״ד של נעם, הקטן שלי, למדתי לתפור אצל ענבל נאור.
כל הללו מרכיבים חלק ממי שאני ועוזרים לי לממש את התשוקה שלי לעשות ולשמח אחרים. קשה להסביר את התחושה של להעניק לאחר משהו שיצרת משלב הרעיון ועד למוצר מוגמר.
התשוקה ליצירה נדחקה בשגרת החיים, עד שקיבלתי טיפ של אלופים והתחלתי להסתובב עם חישוק רקמה בכל מקום. התחביבים התחילו לקבל מקום של כבוד, וקסם על קסם נרקחה לה ממלכה, והכל עבודת יד שלי.
כפי שציינתי בהתחלה אני מאוד אוהבת ליצור ולכן גם אם לא מצאת בדיוק מה שרצית, צרו איתי קשר ואשמח לרקוח חלום חדש! חלק גדול מהמוצרים באתר נולד בדיוק כך!
אני מאוד מאוד מתרגשת להזמין אתכם לחבר את החלומות שלכם עם הקסמים שלי, ולרקום את הדרך שבה תרצו לזכור את הרגעים הקסומים וגם לבחור מתנות לידה לאמא שיש לה הכל.